Start Polish — mix Jastrzębski Węgiel jednak ze srebrem! Poznaliśmy nowego mistrza Polski

Jastrzębski Węgiel jednak ze srebrem! Poznaliśmy nowego mistrza Polski

158
0
TEILEN

W Kętrzynie rozegrano mistrzostwa Polski juniorów młodszych w siatkówce. Po tytuł sięgnął Trefl Gdańsk, który w finale pokonał AT Jastrzębski Węgiel. Brązowy medal wywalczyła drużyna UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie.
W dniach 24–28 kwietnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano mistrzostwa Polski juniorów młodszych 2024. W turnieju wystartowało osiem drużyn: Trefl Gdańsk, AT Jastrzębski Węgiel, KS Metro Warszawa, Enea Energetyk Poznań (grupa I) oraz UMKS MOS Wola Warszawa, UKS MKS MDK Warszawa, Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa, AKS V LO Rzeszów (grupa II).