Точної кількості протестувальників не називають та уточнюють, що узгоджених з владою акцій було 46
Акції прихильників Олексія Навального в Росії минули без грубих порушень громадського порядку. Про це повідомляє прес-служба МВС Росії.
Точної кількості протестувальників не називають та уточнюють, що узгоджених з владою акцій було 46. Про затриманих не повідомляється.
« У Барнаулі, Хабаровську, Кемерові акція зібрала 150 учасників. Магнітогорську, Оренбурзі, Кургані – не більше 100 осіб, Красноярську, Томську, Владивостоці, Іркутську – близько 200 осіб, Новосибірську – 600, Нижньому Новгороді – 550. Прийшло менше тисячі осіб і в Єкатеринбурзі. Масові акції відбулися і в інших містах Росії, де на них прийшли десятки людей », – сказано в повідомленні.
Також зазначено, що в Москві в неузгодженому масовому заході взяли участь близько тисячі осіб.
« До забезпечення правопорядку та громадської безпеки було залучено співробітників органів внутрішніх справ, військовослужбовців Росгвардії, представників народних дружин. Безпеку громадян забезпечено в повному обсязі, грубих порушень правопорядку не допущено », – заявляють у МВС.