Команда першої ліги вибила "Шахтар" із Кубка України

195
0

Першолігова команда « Агробізнес » із райцентру Волочиськ Хмельницької області обіграла в 1/4 фіналу розіграшу Кубка України донецький « Шахтар » – 1:0. Гра проходила в Києві. Єдиний м’яч у першому овертаймі на 96-ій хвилині забив форвард гостей Богдан Семенець. Героєм матчу став воротар …
Першолігова команда « Агробізнес » із райцентру Волочиськ Хмельницької області обіграла в 1/4 фіналу розіграшу Кубка України донецький « Шахтар » – 1:0. Гра проходила в Києві. Єдиний м’яч у першому овертаймі на 96-ій хвилині забив форвард гостей Богдан Семенець. Героєм матчу став воротар « Агробізнесу » Олег Мозіль. Він парирував кілька небезпечних ударів з гри і один – з 11-метрової позначки від Алана Патріка.