Три рекорди і серія пенальті: Італія стала чемпіоном Європи

250
0

Італія новий чемпіон Європи. У фіналі італійці в серії пенальті переграли Англію 3: 2. Основний і додатковий час завершилися внічию 1:1
Італійці відчули, що хоч і є номінальними господарями, але грають явно в гостях з перших секунд появи на газоні стадіону « Уемблі » – англійські фани освистали гравців « Скуадри Адзурри » як тільки ті вийшли з-під трибунного приміщення. А вже після стартового свистка тиск італійцям додали і гравці Англії, які досить активно пресингували з перших секунд. І така тактика дала свої плоди. Вже на другій хвилині Кейн розігнав атаку Англії, відпасувавши на правий фланг на Трип’єра. Той навісив у штрафну, де на розі воротарського Шоу з літа вколотив м’яч у сітку від ближньої штанги-1: 0. Відразу згадався гол українця Зінченка у ворота Швеції у чвертьфіналі. До слова, гол Шоу став найшвидшим в історії фіналів чемпіонатів Європи. Англія ще кілька хвилин поатакувала, проте далі повернулася до звичного для себе прагматичного футболу – практично завжди на цьому Євро, коли англійці виходили вперед, вони робили акцент на обороні. І особливих моментів у італійців у першому таймі не було. Хіба що можна згадати небезпечний удар з-за меж штрафного від К’єзи, який « вигриз » м’яч у двох англійців в центрі поля, втік від Райса і пробив в сантиметрах від штанги англійських воріт.