Home Polish — mix Liga Narodów. Polska przegrała z Belgią

Liga Narodów. Polska przegrała z Belgią

190
0

Polska przegrała w Warszawie z Belgią 0:1 (0:1) w meczu piłkarskiej Ligi Narodów. Bramkę zdobył w 16. minucie Michy Batshuayi. Biało-czerwoni po czterech kolejkach w grupie 4 dywizji A mają cztery punkty i zajmują trzecie miejsce w tabeli.
Polska przegrała w Warszawie z Belgią 0:1 (0:1) w meczu piłkarskiej Ligi Narodów. Bramkę zdobył w 16. minucie Michy Batshuayi. Biało-czerwoni po czterech kolejkach w grupie 4 dywizji A mają cztery punkty i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Po pierwszych kilkunastu minutach można było odnieść wrażenie, że zeszłotygodniowe 1-6 było wypadkiem przy pracy, a bliższe prawdzie o reprezentacji było ostatnie spotkanie z Holandią, zakończone remisem 2-2. Podopieczni Czesława Michniewicza potrafili bowiem nawiązać walkę z Belgami, a co równie istotne – nie dopuszczali ich zbyt blisko własnej bramki. Wystarczył jednak jeden błąd Mateusza Wieteski w 16. minucie, aby « Czerwone Diabły » cieszyły się z bramki. Miękko w pole karne dośrodkował Youri Tielemans, a zza pleców debiutującemu w narodowych barwach Mateuszowi Wietesce uciekł Michy Batshuayi. Napastnik uderzył głową lekko, ale precyzyjnie i Szczęsny musiał wyciągać piłkę z siatki – relacjonowała Interia Sport.