Home Polish — mix Bez emocji w Poznaniu. Remis Lecha z Hapoelem Beer Szewa

Bez emocji w Poznaniu. Remis Lecha z Hapoelem Beer Szewa

100
0

Bez emocji w Poznaniu. Remis Lecha z Hapoelem Beer Szewa – RMF24.pl – Piłkarze Lecha Poznań w trzecim grupowym meczu fazy grupowej piłkarskiej Ligi Konferencji zremisowali bezbramkowo na własnym stadionie z izraelskim Hapoelem Beer Szewa. Rewanżowe
Lech po dobrym, choć przegranym meczu z Villarrealem (3:4) i efektownym zwycięstwie nad Austrią Wiedeń (4:1), w kolejnym spotkaniu trochę rozczarował. Pierwsza część spotkania nie mogła zachwycić ponad 17-tysięcznej widowni. Szarpana gra z obu stron, sporo chaosu, fauli i dużo strat. Brakowało natomiast ciekawych sytuacji, choć piłkarze z Izraela już w drugiej minucie mogli zdobyć gola. Defensywa « Kolejorza » trochę zlekceważyła akcję rywali, Rotem Hatuel zagrał do Tomera Hemeda, który w dość niekonwencjonalny sposób próbował zaskoczyć Filipa Bednarka. Na szczęście dla gospodarzy strzał napastnika przyjezdnych poszybował obok słupka.Lech odpowiedział dwoma celnymi uderzeniami Kristoffera Velde i Filipa Marchwińskiego, ale nie sprawiły one bramkarzowi Hapoelu Omri Glazerowi większego kłopotu.W miarę upływu czasu lechici więcej mieli do powiedzenia, częściej byli w posiadaniu piłki, lecz można było odnieść wrażenie jakby podopieczni Johna van den Broma rozgrywali pierwszy mecz po dłuższej przerwie.