Home Polish — mix U-17: Polacy przegrali z Walijczykami, ale awansowali z pierwszego miejsca- Reprezentacja młodzieżowa...

U-17: Polacy przegrali z Walijczykami, ale awansowali z pierwszego miejsca- Reprezentacja młodzieżowa U-17 – PZPN – Łączy nas piłka

133
0

Trzeci występ reprezentacji Polski do lat 17 na mistrzostwach Europy, mimo kilku sytuacji strzeleckich, zakończył się porażką. Biało-czerwoni ulegli 0:3 w ostatnim spotkaniu fazy grupowej z Walijczykami,.
Trzeci występ reprezentacji Polski do lat 17 na mistrzostwach Europy, mimo kilku sytuacji strzeleckich, zakończył się porażką. Biało-czerwoni ulegli 0:3 w ostatnim spotkaniu fazy grupowej z Walijczykami, a trafienia dla rywali padły w drugiej połowie. Najpierw wynik w 82. minucie otworzył Gabriele Biancheri, a później dublet ustrzelił Iwan Morgan.