Home Polish — mix Dobre wiadomości z kortów wielkoszlemowego Wimbledonu. Linette i Hurkacz awansowali do drugiej...

Dobre wiadomości z kortów wielkoszlemowego Wimbledonu. Linette i Hurkacz awansowali do drugiej rundy

135
0
SHARE

Kolejnym rywalem Hurkacza będzie Brytyjczyk Jan Choinski lub Serb Dusan Lajovic.
Rozstawiony z numerem 17. Hubert Hurkacz awansował do drugiej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu. Polski tenisista wygrał z Hiszpanem Albertem Ramosem-Vinolasem 6:1, 6:4, 6:4. Spotkanie trwało godzinę i 40 minut.
Kolejnym rywalem Hurkacza będzie Brytyjczyk Jan Choinski lub Serb Dusan Lajovic.
Sześć poprzednich meczów w turniejach wielkoszlemowych podopiecznego trenera Craiga Boyntona było zaciętymi, pięciosetowymi bojami. Tym razem rozstrzygnął spotkanie znacznie szybciej.
Pierwszy set był popisem 26-letniego wrocławianina. Od stanu 1:1 wygrał pięć gemów z rzędu i wykonał pierwszy krok w stronę drugiej rundy.
W drugiej i trzeciej partii Hurkacz kontrolował wydarzenia na korcie.