Вилучення Ракицького, скасований гол і шедевр львів'ян: "Шахтар" зі скандалом не подужав "Рух"

166
0

Огляд матчу Рух Шахтар – результат і відео голів поєдинку 8 туру української Прем’єр-ліги (УПЛ), який відбувся 23 вересня 2023 ᐅ новини 1+1 (ТСН.ua).
« Гірники » втратити очки, але повернули собі лідерство в національному чемпіонаті.
« Шахтар » зіграв унічию з « Рухом » у матчі 8-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на « Арені Львів » завершився з рахунком 1:1.
Чемпіон України вийшов вперед на 17-й хвилині гри – Георгій Судаков скористався передачею Дмитра Криськіва та пробив точно кут воріт воріт львівського клубу.
На 21-й хвилині « гірники » залишилися в меншості – Ярослав Ракицький отримав пряму червону картку за підкат проти Іллі Квасниці.