Home Polish — mix Liga angielska. Pewne zwycięstwo Manchesteru City na Old Trafford

Liga angielska. Pewne zwycięstwo Manchesteru City na Old Trafford

138
0

Broniący tytułu Manchester City pokonał w derbach na Old Trafford swojego lokalnego rywala United 3:0 w 10. kolejce angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Norweg Erling Haaland, który z 11 golami prowadzi w ligowej klasyfikacji strzelców.
Pierwszy raz do siatki trafił w 26. minucie z rzutu karnego. Była to pierwsza « jedenastka » podyktowana dla gości w historii 27 meczów tych zespołów na Old Trafford w Premier League. Na 2:0 Haaland podwyższył « główką » w 49. minucie, po dośrodkowaniu Portugalczyka Bernardo Silvy.