Не обійшлось без скандалу: Манчестер Сіті та Тоттенхем видали гольову драму в АПЛ – відеоогляд

104
0

Команда Пепа Гвардіоли впустила перемогу на останній хвилині основного часу. А у компенсований арбітр прийняв неоднозначне рішення проти манкуніанців.Манчестер Сіті – Тоттенхем 3:3
Голи: Сон, 9 (автогол), Фоден, 31, Гріліш, 81 – Сон, 6, Ло Чельсо, 69, Кулусевський, 90.
В чемпіонаті Англії завершився 14 тур АПЛ. На вечір неділі був винесений центральний матч туру, в якому Манчестер Сіті приймав Тоттенхем, пише 24 канал.
Лондонці підійшли до битви на « Етіхад » у поганій формі, програвши три гри поспіль.