Home Polish — mix Kylian Mbappe zadał cios reprezentacji Polski. Kosztowny błąd Polaka

Kylian Mbappe zadał cios reprezentacji Polski. Kosztowny błąd Polaka

106
0

W 56. minucie otworzył się wynik w meczu Polska – Francja. Gola z rzutu karnego zdobył Kylian Mbappe. Duży błąd popełnił jednak wcześniej Jakub Kiwior.
Reprezentacja Polski nie zdołała zdobyć choćby jednego punktu w dwóch pierwszych meczach grupowych na mistrzostwach Europy w Niemczech. Biało-Czerwoni przegrali kolejno z Holandią (1:2) oraz Austrią (1:3).
Po pierwszych 45. minutach Polacy mogli być zadowoleni. W meczu z wicemistrzami świata na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Duża w tym zasługa Łukasza Skorupskiego, bramkarza Polaków.
Niestety, golkiper reprezentacji Polski został pokonany w 56. minucie. Gola z rzutu karnego zdobył Kylian Mbappe.