Home Polish — mix Niecodzienna sytuacja na Euro 2024. Mecz Niemców został przerwany

Niecodzienna sytuacja na Euro 2024. Mecz Niemców został przerwany

96
0

Gospodarze Euro 2024 – Niemcy podjęli Danię w 1/8 finału mistrzostw. Już tego dnia doszło do jednej niespodzianki, czy doczekamy się drugiej? Jednak mecz został przerwany z niecodziennego powodu.
W pierwszym meczu 1/8 finału mistrzostw Europy 2024 doszło do ogromnej niespodzianki. Obrońcy tytułu – Włosi zostali wyeliminowani przez rewelacyjną w tym roku Szwajcarie. Azzurri mieli swoje momenty, ale z przebiegu całego starcia byli drużyną dużo gorszą.
W drugim meczu tego dnia gospodarze mistrzostw Europy – Niemcy zmierzyli się z Danią. Podopieczni Juliana Nagelsmanna kapitalnie weszli w tę imprezę. Fazę grupową rozpoczęli od rozbicia 5:1 Szkocji, potem triumfowali nad Węgrami (2:0), a na zakończenie zremisowali ze Szwajcarami.
Z kolei Duńczycy prześlizgnęli się przez fazę grupową bez porażki, ale i bez zwycięstwa.