Home Polish — mix Śląsk Wrocław górą nad Sankt Gallen w eliminacjach Ligi Konferencji

Śląsk Wrocław górą nad Sankt Gallen w eliminacjach Ligi Konferencji

100
0

Śląsk Wrocław górą nad Sankt Gallen w eliminacjach Ligi Konferencji – RMF24.pl – Piłkarze Śląska Wrocław wygrali 3:2 (3:1) na własnym stadionie w rewanżowym meczu ze szwajcarskim Sankt Gallen w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Konferencji, ale po porażce
Mecz mógł się zacząć idealnie dla Śląska, bo po dziesięciu minutach gry w zamieszaniu w polu karnym . Arbiter wskazał na środek boiska, ale wstrzymał się z rozpoczęciem gry. . Gospodarze łapali się za głowy i mocno protestowali, ale decyzja była ostateczna.Szwajcarzy zapowiadali, że do Wrocławia nie przyjechali bronić dwubramkowej zaliczki, ale wygrać ponownie i pokazywali to na boisku, bo grali odważnie, ofensywnie oraz stwarzali sytuacje bramkowe. Szukali gola i w końcu go znaleźli. .W tym momencie . Zespół trenera Jacka Magiery, aby doprowadzić do dogrywki, musiał strzelić trzy gole. To się wydawało niemożliwe.Stracony gol nieco podciął skrzydła Śląskowi i optyczną przewagę posiadali goście.