У неділю, 8 вересня, російський телеведучий Олександр Масляков помер на 83-му році життя. Він довгий час хворів, і, за данними ЗМІ, мав неоперабельну пухлину легень.
У неділю, 8 вересня, російський телеведучий Олександр Масляков помер на 83-му році життя. Він довгий час хворів, і, за данними ЗМІ, мав неоперабельну пухлину легень.
Олександр Масляков відомий як засновник компанії « АМіК », організатор « Клубу веселих та кмітливих » та його незмінний ведучий. Однак насправді його можна характеризувати як відданого « путініста », що робив все для просування кремлівських ідей. Що відомо про Олександра Маслякова, передає 24 Канал.Як Олександр Масляков став обличчям КВК
Олександр Масляков народився 24 листопада 1941 року, у Свердловську. Після закінчення школи він вступив до Московського інституту інженерів транспорту (МІІТ), який закінчив у 1966 році.
На телебачення Масляков потрапив випадково, будучи студентом 4 курсу. Тоді ведучий КВК Альберт Аксельрод покинув програму, а Масляков отримав пропозицію стати одним із 5 телеведучих гумористичної передачі, яку якраз знімала команда-переможець минулої гри.
Через гостру сатиру над радянською дійсністю КВК проіснував не так довго – спочатку передачу перестали транслювати у лайві, а у 1972 році її остаточно закрили. Тоді Масляков покинув телебачення на кілька років.
Вже після початку перебудови, у 1986 році, « Клуб веселих та кмітливих » переродився, а Олександр Масляков знову став ведучим. Сама передача швидко отримує попередню славу, а КВК стає частиною загальної культури.
У 1990 році Олександр Масляков започаткував творче об’єднання « Олександр Масляков та Компанія » (скорочено – « АМіК »). Ця компанія стала офіційним організатором ігор КВК, а також ряду супутніх передач. Олександр Масляков залишався провідним та керівником низки програм, що випускаються компанією « АМіК ».
Олександр Масляков на іграх КВК / фото російських ЗМІПолітичні ігри замість гострої сатири КВК
Якщо на початку свого існування КВК був гострою передачею, яка не боялася сатири над владою, то пізніше вона стала частиною провладної пропаганди.