Військова підтримка та мирні перемовини: для чого Шольц прибув до Києва

101
0
SHARE

Олаф Шольц прибув до України. Яка мета його візиту та про що він говоритиме із Зеленським ᐅTSN.ua(новини 1+1).
Вперше за два з половиною роки, глава німецького уряду прибув до України
Німецький канцлер Олаф Шольц 2 грудня прибув із неоголошеним візитом до столиці України.
Детальніше про приїзд голови німецького уряду до Києва – читайте в ексклюзиві ТСН.uaОлаф Шольц у Києві
Зранку, 2 грудня, канцлер Німеччини Олаф Шольц вперше за два з половиною роки, прибув до Києва з неоголошеним візитом.
З даними Bild, поїздка Шольца до України була запланована ще до початку урядової кризи у Німеччині та розколу до правлячої коаліції. Канцлер хотів, аби його візит відбувся після виборів у США та до інавгурації новообраного президента Дональда Трампа, яка відбудеться у січні.
В Офісі Президента повідомили, що Шольц із Зеленським відвідали поранених українських військових у київському шпиталі. Німецький канцлер поспілкувався з бійцями.
Володимир Зеленський, разом з канцлером ФРН, вшанували памʼять усіх наших воїнів, чиї життя були забрані російською агресією, а згодом оглянули повітряні та наземні безпілотники, FPV-дрони, системи керування, які Україна виготовляє у співпраці з Німеччиною.Валіза Шольца
Після прибуття канцлера ФРН, у соцмережах українці активно розпочали поширювати меми щодо валізи Шольца. Багато жартів стосувалося щодо її вмісту. Одні припускали що там зброя, інші – гроші, треті гадають, що там ключі до крилатих ракет « Taurus ».
« Шольц ядерку привіз », « Шольц привіз пакет допомоги », « Олаф Шольц приїхав, щоб отримати тисячу від Зеленського » – з такими підписами поширювалися фото із приїзду канцлера ФРН жартівливого характеру у соцмережах.
За словами підприємця Андрія Федоріва валіза « Rimowa », з якою був канцлер, є символом німецької культури завдяки своїй довговічності та статусу.
Підприємець розповів, що в аеропорту Мюнхена можна побачити щонайменше десятки людей із цими валізами різного розміру та віку. Бренд Rimowa є культовим для німецької культури через свою довговічність. Вважається, що таку валізу купуєш раз у житті, і чим вона більш вбита та порепана, тим краще.

Continue reading...