ЗС РФ застосували віроломну тактику, яка заборонена Женевськими конвенціями, використовуючи розпізнавальні знаки такого ж кольору, які носять українські військовослужбовці.
ЗС РФ застосували віроломну тактику, яка заборонена Женевськими конвенціями, а світ дізнався про це, тому що про витівки росіян розповів командир кадирівців Апти Алаудінов.
Російська армія під час нападів на Збройні сили України в Курській області використовувала українські розпізнавальні знаки, щоб бійці ЗСУ думали, що це свої і не чинили спротиву. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).
« Командир спецназу « Ахмат » генерал-майор Апти Алаудінов описав нещодавню тактику обману з боку Росії, яка може бути прирівняна до актів віроломства — військового злочину згідно з Женевською конвенцією », — йдеться у звіті.