Путін спробує скористатися угодою США і України щодо припинення вогню: деталі від ISW

174
0
SHARE

Диктатор РФ Володимир Путін спробує скористатися угодою США і України щодо припинення вогню. Деталі від ISW – ᐅTSN.ua(новини 1+1)
РФ може вимагати зупинити постачання зброї до України.
Російський « фюрер » Володимир Путін може взяти в заручники пропозицію про припинення вогню, на яку погодилася Україна, аби отримати превентивні поступки до початку офіційних переговорів про припинення війни. Диктатор спробує виключити Київ з переговорів, щоб вести переговори лише зі США.
Про це йдеться у новому звіті Інституту вивчення війни (ISW).
Аналітики зауважують: 12 березня Reuters повідомило, що високопоставлені російські джерела заявили, мовляв, угода про тимчасове припинення вогню повинна буде « врахувати » прогрес Росії на полі бою та « розв’язати занепокоєння Росії ». За інформацією Bloomberg, джерела, знайомі з думкою Кремля та ситуацією, заявили, що « фюрер » « розтягне часові рамки » погодження на тимчасове припинення вогню, щоб щоб переконатися, що його умови « враховані ».

Continue reading...