В Україні знову зафіксували землетрус, це вже шостий за грудень

101
0
SHARE

Зранку понеділка, 15 грудня, в Україні стались підземні поштовхи. Йдеться про землетрус, зареєстрований на території Чернівецької області.
Зранку понеділка, 15 грудня, в Україні стались підземні поштовхи. Йдеться про землетрус, зареєстрований на території Чернівецької області.
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу Головного центру спеціального контролю (ГЦСК).Що відомо про зафіксований сьогодні землетрус
Згідно з інформацією ГЦСК, який здійснює моніторинг геофізичних явищ на території України та земної кулі, землетрус 15 грудня 2025 року було зареєстровано о 06:12:07 за київським часом.
Уточнюється, що він стався на глибині 2 км. А його магнітуда (за шкалою Ріхтера) склала 2,2.
« За класифікацією землетрусів відноситься до ледве відчутних », – наголосили експерти Головного центру спеціального контролю.
Координати джерела підземних поштовхів:
48,61 пн.ш. (широта);
27,34 сх.д. (довгота).
Йдеться про ділянку на річці Дністер в Дністровському районі Чернівецької області (Сокирянська територіальна громада).
Варто зазначити, що ця локація розташована відносно недалеко від кордону України з Молдовою.

Continue reading...