ЧC-2018: Мексика здобула другу перемогу, Південна Корея — практично втратила шанси на 1/8

276
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Ростові відбувся поєдинок другого туру чемпіонату світу з футболу в квартеті F між національними командами Південної Кореї та…
КИЇВ. 23 червня. УНН. У Ростові відбувся поєдинок другого туру чемпіонату світу з футболу в квартеті F між національними командами Південної Кореї та Мексики, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.
Мексика заслужено була попереду після першого тайму, тому що мексиканці були набагато активніше. Вони могли забивати як мінімум на один раз більше: у Лайюнь і Лосано були відмінні можливості. Однак забив тільки Карлос Вела з пенальті (26 хв).
Чічаріто подвоїв перевагу мексиканців на 66 хвилині. Все-таки один гол вдалося відіграти корейцям в компенсований час з удару з кута штрафного (автор голу Сон Хин-Мін) — 2:1.