Збірна Бельгії відігралася з 0:2 і вигризла у Японії путівку в 1/4 фіналу Чемпіонату світу

375
0

За вихід у півфінал бельгійці посперечаються з Бразилією.
Просто скаженим виявився матч 1/8 фіналу Чемпіонату світу між Бельгією та Японією. Бельгійці вирвали перемогу з рахунком 3:2.
Перший тайм японці провели, грамотно захищаючись, а за перші 7 хвилин другого забили два м’ячі.
На 48-й хвилині Гаку Сібасакі зробив відмінну передачу з центра поля на Генкі Харагуті, Ян Вертонген не зміг перехопити м’яч, і вісімка японців точно пробив у дальній кут воріт.
На 52-й Сіндзі Кагава зачепився за м’яч біля штрафного бельгійців, віддав Інуї Такасі, який поцілив дальнім ударом низом.
Бельгійці ніяк не могли впоратися з обороною суперника, а ще моменти мали Еден Азар, який поцілив у стійку, та Ромелу Лукаку, який пробив головою поруч зі стійкою. Проте Бельгії вистачило 5 хвилин, щоб зрівняти рахунок і повернутися у боротьбу.
Причому, обидва голи «дияволів» було забито головою! Вертонген забив, напевно, найкрасивіший гол головою – він м’яко пробив з гострого кута під дальню стійку (69’).
Згодом Маруан Феллайні зацідив м’яч у сітку після розкішної подачі Азара зліва (74’).