Сьогодні було зіграно чотири гри чемпіонату України з футболу, які завершили другий тур УПЛ-18/19

310
0

Двома перемогами з великими рахунками завершився сьоголдні, 29 липня, другий тур чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги сезону-18/19.
Чинний чемпіон України донецький «Шахтар» у Харкові відправив три м’ячі у ворота київського «Арсенала» – 3:0. Влчними ударами відзначилися Жуніор Мораес (10 хвилина), Фернандо Педро (32) і Тайсон (37).
Чернігівська «Десна» у гостях обіграла учасника Ліги Європи УЄФА поточного сезону ФК «Маріуполь» – 4:1. М’ячі забили Дмитро Хльобас (3,22), Олександр Філіпов (60,78) – у чернігівців; Владислав Вакула (68) – у маріупольців.
Кількома годинами раніше сьогодні ж свою першу перемогу у чемпіонаті здобули львівські «Карпати». На домашньому стадіоні «Україна» галичани мінімально обіграли одеський «Чорноморець» – 1:0. Переможний м’яч за «зелено-білих левів» на 16-й хвилині забив Мар’ян Швед.
У паралельній грі донецький «Олімпік» у Києві обіграв бронзового призера минулої першості полтавську «Ворсклу» – 1:0.