Домой Polish — mix Premier League: Pierwsza porażka Chelsea, kapitalny Liverpool

Premier League: Pierwsza porażka Chelsea, kapitalny Liverpool

336
0

Premier League: Pierwsza porażka Chelsea, kapitalny Liverpool — RMF24.pl — Pierwszej porażki w obecnym sezonie ligi angielskiej doznali piłkarze Chelsea. W sobotnim meczu 13. kolejki ulegli na wyjeździe Tottenhamowi Hotspur 1:3. W tabeli prowadzi
Prowadzenie «Kogutom» już w ósmej minucie dał Dele Alli, a w 16. podwyższył Harry Kane. Gospodarze kontrolowali wydarzenia na boisku i w 54. minucie kolejną bramkę zdobył dla nich Son Heung-min. Chelsea stać było jedynie na honorowe trafienie Olivera Giroud w 85. minucie. — podkreślił szkoleniowiec Tottenhamu Mauricio Pochettino. — powiedział trener gości Maurizio Sarri. W tabeli drużyny zamieniły się miejscami.