Домой Polish — mix Roller coaster w meczu Polaków! Biało-Czerwoni w półfinale mistrzostw Europy!

Roller coaster w meczu Polaków! Biało-Czerwoni w półfinale mistrzostw Europy!

127
0

Zadecydowała ostatnia minuta regulaminowego czasu. Uderzeniem z rzutu wolnego w stylu Michela Platiniego awans Polakom do półfinału mistrzostw Europy do lat 17 zapewnił Filip Rejczyk. Biało-Czerwoni pokonali Serbów 3:2!
Rywale w fazie pucharowej Serbowie źle weszli w turniej, ale później pokonali Włochów i zremisowali z Hiszpanami. To dało im 2. miejsce w grupie.W mecz ćwierćfinałowy świetnie weszli Biało-Czerwoni, którzy już w 4. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, do odbitej piłki doszedł Jakub Krzyżanowski. Pierwszy strzał głową odbił bramkarz, dobitka nogą z bliska wpadła do siatki!Polacy chcieli pójść za ciosem. Na bramkę rywala sunął atak za atakiem. Biało-Czerwoni oddawali sporo strzałów, ale Viktor Dzodić nie miał większych problemów z ich obroną. Rywale dopiero w końcówce 1. połowy zagrozili Miłoszowi Pietowskiemu. Bramkarz nie musiał jednak interweniować. Piłka szybowała obok celu.Po zmianie stron Serbowie zaczęli prezentować się dużo lepiej i już po pięciu minutach wyrównali. Strzał z dystansu Andreaj Petrovicia źle odbił Piekutowski, do piłki doszedł Veljko Vukojević i z bliska trafił do bramki.