Чому Україна вибилася з графіку ведення війни: відверте інтерв'ю з Подоляком

171
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Наші захисники відважно боронять нашу державу й витискають ворога з наших територій, але Україна вибилася з графіку ведення бойових дій на 6 – 9 місяців. Насамперед розтягування у часі пов’язане зі шоком певних країн.
Наші захисники відважно боронять нашу державу й витискають ворога з наших територій, але Україна вибилася з графіку ведення бойових дій на 6 – 9 місяців. Насамперед розтягування у часі пов’язане зі шоком певних країн.
Відбулося це після успішної Харківської операції, яку здійснили хоробрі Сили оборони України. Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк пояснив в ексклюзивному інтерв’ю 24 Каналу, який тут зв’язок. Крім того, він розповів, як Росія допомагала ХАМАС у жорстокій війні проти Ізраїлю.Росія консультувала дії ХАМАС в Ізраїлі
Владімір Путін, коментуючи події в Ізраїлі, заявив нібито «нехай чоловіки розв’язують між собою усі питання, просто залиште у спокої дітей і жінок». Дуже б хотілося зараз показати йому цю фразу два роки тому, до 24 лютого. Але, на жаль, немає у нас такої машини часу.
Насамперед це не про Ізраїль та ХАМАС. Це виключно спроба захистити ХАМАС, який чітко вбивав цивільне населення, зайшов заради цієї мети. Вони про це, до речі, і зараз говорять. Повністю повторюють те, що говорить Росія. Мовляв, «ми не вбиваємо цивільне населення», але при цьому демонструють особисто зняті кадри, як вони це роблять: ґвалтують і вбивають, зокрема дітей.
Безумовно, це спроба Путіна захистити ХАМАС. Але друга складова – це ж прояв типової психіатричної картинки. Тобто людина відверто сама віддає відповідні накази вбивати чи чинити геноцид проти дітей України, чи вбивати цивільне населення. Робить це щодня.
Очевидно, він знає про всі «інциденти», які відбувались на окупованих територіях. Навіть ця організація, яка не дуже хоче брати на себе відповідальність – ООН – у своєму звіті щодо того, як Росія будувала систему тортур на окупованих територіях, говорять, що це була системна пропрацьована технологія.
Тобто це не якісь окремі «інциденти», а просто Росія зайшла для того, щоб геноцидити цивільне населення. Ми з вами прекрасно розуміємо, що якби Україна не встояла, то ми б мали 4 – 5 категорій населення. Ми втратили б з вами 1 – 1,5 мільйона цивільного населення прямими вбитими.
Я хочу, щоб, коли ми говоримо про якісь політичні складові цього конфлікту, не забували, що Росія прийшла свідомо поділити нас на категорії. Категорію, яка була б максимально «агресивно налаштована» – проукраїнська – була б знищена в концтаборах за дуже короткий термін.
Потім російська пропаганда сказала б, як вони завжди говорять, нібито ми самі себе бомбардуємо, обстрілюємо, вбиваємо тощо. Але Путін – це людина, яка просто закохана у вбивство цивільних. Хочу, щоб це було зрозуміло.
Чому йому дуже подобається ХАМАС? Тому що вони роблять те, що для нього є такою кайфовою віддушиною. Він сидить і дивиться тоннами, кілометрами хроніку того, як росіяни вбивали українців чи як, наприклад, ХАМАС вбивав цивільне населення в Південному Ізраїлі.
Це лицемірство. Усі заяви Путіна щодо ХАМАС чітко показують, що це консультативно повністю підготовлена операція Росії. Я маю на увазі не з точки зору глобальних цілей відвернути увагу, зменшити військову допомогу Україні чи створити ще один момент, де є ескалація, розпорошити інформаційну увагу світу. Ні, це навіть виглядає набагато гірше.
Що ми побачили? Те, що ніколи ХАМАС не робив – синхронізовану атаку дронів, ракети у великій кількості по цивільних об’єктах, як і Росія вчиняє в Україні. Одночасно у ХАМАС була величезна кількість точок прориву, тобто вони отримали розвіддані, супутникові розвіддані, де є військові об’єкти.
Але для того, щоб відвернути увагу невеликої кількості ізраїльських збройних загонів, які були по кордону, вони одночасно атакували багато поселень, де перебували невеликі обсяги людей – цивільного населення. Зокрема, вони точно знали, де та які відбуваються свята, де велика кількість просто молодих людей, які приїхали на те чи інше свято тощо.
Вони говорять ті ж самі інформаційні наративи, що і в нас. Крім того, повністю змінена і технологічна підготовка, і цілевкази, і інформаційне прикриття дій ХАМАС в Ізраїлі. Тут абсолютно чітко зрозуміло, що за цим стоїть Росія у різних сенсах цього слова: і в технологічному, і в ресурсному, і в розвідувальному, і в інформаційному, і в консультативному тощо.
Супутникові знімки масштабної атаки ХАМАС на Ізраїль / Фото Адам Паркер
Але дуже важливо, що на ці слова Путіна мало реагує глобальна спільнота. Там досі вважають, що це людина, яка дійсно у чомусь розбирається і говорить якісь об’єктивні речі. Так вважає невелика кількість представників глобальної еліти, але між тим.
Замість того, щоб підсилити докази, що Путін є людина, яка прийшла в Україну робити те, що вони бачать сьогодні, зокрема в Ізраїлі. І якщо його сьогодні не прибрати в тому чи іншому сенсі – насамперед в юридичному – то це викликатиме у світі багато подібних ексцесів, які орієнтуються на тип війни, який веде Росія.
Росія від лютого 2022 року показала тип сучасної війни, в якому обов’язково має бути масовий геноцидний параметр, щоб залякувати психологічно, шокувати людей тощо. Усі наступні масштабовані конфлікти, поки Росія в такому вигляді існує як донатор глобального терористичного альянсу, матимуть обов’язковий геноцидний компонент.
Росія відкрила двері в пекло та показала, що війна без геноцидних практик щодо цивільного населення – неправильна війна. Тобто сьогодні країна-агресорка дорівнює використання геноцидних практик як обов’язкового елемента класичній війні.Чому війна в Ізраїлі кардинально відрізняється від російсько-української
Щодо Ізраїлю напрошуються 2 паралелі. Ти дивишся і розумієш, що в цій ситуації немає якогось правильного варіанту. І той варіант поганий, і той варіант ще гірший. Або ж там зачищати максимально і домовлятися, або ж знищувати все, як було заявлено від самого початку. Чи є в України якийсь правильний варіант в тому ключі?
Війна – це завжди неправильно. Але дуже важливо, що ми говоримо і робимо це правильно, коли обговорюємо війну в Ізраїлі, бо це аналогічні дії, які були запущені в лютому 2022 року.
Світ змінюється, і поки що змінюється в негативну сторону: дедалі більше хаосу, нестабільності, неможливості регулювати життя у межах міжнародного права тощо, – бо Росія не програла досі війну. Ескалація наростає, але не за допомогою передачі зброї Україні, а через те, що Росія все ще має ресурси для того, щоб провокувати такі конфлікти вже на різних континентах.
Згадаємо, що Росія на початку робила величезні спроби розхитати Центральну Африку, частково це вдалося за допомогою державних переворотів. Але все, що відбувається на Близькому Сході – це ще більша ескалація.
Сьогодні ми з вами правильно аналізуємо, що там відбувається, тому що безпосередньо це є відлунням війни в Україні. Усі сьогоднішні конфлікти – це безпосереднє відлуння війни в Україні.
Якщо ми аналізуємо події в Ізраїлі, то у такий спосіб актуалізуємо увагу до України, тому що ставимо нарешті очевидне питання для нас з вами ще рік тому, але для наших партнерів воно має бути актуалізовано сьогодні – поки існує Росія, яка донатує подібні процеси на різних континентах, ви матимете нестабільний хаос, що надалі наростатиме.
Росіяни постійно розказують, що скрізь у них перемоги. Це дуже добре, що вони про це говорять. Утім, на Валдаї Путін сказав, що вони нібито не дотримуватимуться більше жодних правил. Тобто він відверто говорить, що це стратегічна мета Росії – побудувати новий світ, в якому насилля є ключовим елементом домінування.
Щодо поведінки Ізраїля та України. Не можна порівнювати непорівнянні речі. Це об’єктивно, вони воюють з терористичним угрупуванням ХАМАС. Це не регулярна армія й не країна ресурсного типу як Росія.

Continue reading...