Домой Polish — mix Legia Warszawa odpadła z Ligi Konferencji. Norweski Molde górą w meczu

Legia Warszawa odpadła z Ligi Konferencji. Norweski Molde górą w meczu

117
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Legia Warszawa odpadła z Ligi Konferencji. Norweski Molde górą w meczu — RMF24.pl — Piłkarze Legii Warszawa na własnym boisku przegrali 0:3 (0:2) z norweskim Molde FK w rewanżowym meczu barażowym o awans do 1/8 finału Ligi Konferencji. Przed tygodniem w
Mecz Legii Warszawa z Molde FK zakończył się wynikiem 0:3 (0:2).Bramki w spotkaniu zdobyli: (2. i 67. minuta), a także (21. minuta).Ze względu na karę nałożoną przez UEFA na . Klub odwołał się od tej decyzji i znalazł salomonowe rozwiązanie. Aby trybuna północna nie była pusta na mecz zaproszono kilka tysięcy dzieci oraz zawieszono flagę z napisem «This time you won UEFA» (tłum. «Tym razem wygrałaś UEFA»).