Травма Циганкова та незабиті пенальті: "Жирона" поступилася "Феєнорду" в Лізі чемпіонів (відео)

33
0

Огляд матчу Жирона Феєнорд – відео голів та найкращих моментів поєдинку другого туру основної стадії Ліги чемпіонів за 2 жовтня 2024 ᐅTSN.ua(новини 1+1).
Підопічні Мічела програли другий поєдинок поспіль на старті головного клубного євротурніру.
«Жирона» українського півзахисника Віктора Циганкова поступилася «Феєнорду» в домашньому матчі другого туру основної стадії Ліги чемпіонів сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні «Мунісіпаль де Монтіліві» завершився з рахунком 2:3.
На 19-й хвилині каталонців вивів уперед Давід Лопес, однак уже через чотири хвилини гості відігралися – Янгель Еррера зрізав м’яч у власні ворота.
На 29-й хвилині поле через травму був змушений залишити Циганков, якого замінив Арно Данжума. Під час атаки українець зашкутильгав, після чого попросив заміну.