Домой Polish — mix Piłkarska LK: Legia Warszawa wygrała 3:0 z serbskim TSC Backa Topola

Piłkarska LK: Legia Warszawa wygrała 3:0 z serbskim TSC Backa Topola

58
0

Piłkarska LK: Legia Warszawa wygrała 3:0 z serbskim TSC Backa Topola — RMF24.pl — Legia Warszawa wygrała na wyjeździe 3:0 (1:0) z serbskim klubem TSC Backa Topola w drugiej kolejce fazy zasadniczej piłkarskiej Ligi Konferencji. — RMF24.pl
Luquinhas dośrodkował z lewego skrzydła. Obrońca serbskiej drużyny wybił piłkę wprost pod nogi nadbiegającego Bartosza Kapustki, który umieścił piłkę w bramce. Brazylijczyk w podobnej sytuacji podał do wychodzącego na wolną pozycję Kacpra Chodyny, który ostatecznie został uprzedzony przez defensorów.Później Marc Gual podał do Luquinhasa, a ten uderzył bez przyjęcia. Piłka przeleciała obok słupka. Pod koniec pierwszej połowy bramkarz Veljko Ilic przeciął podanie, które było adresowane do Guala.z przytupem rozpoczęła drugą połowę. Strzał Guala został zablokowany, jednak bramkarz był bez szans przy dobitce Luquinhasa.