Російський "Локомотив" програв "Галатасараю" в гостьовому матчі Ліги чемпіонів

201
0

Російський футбольний клуб “Локомотив” програв турецькому “Галатасараю” з рахунком 0:3 в матчі першого туру…
КИЇВ. 19 вересня. УНН. Російський футбольний клуб “Локомотив” програв турецькому “Галатасараю” з рахунком 0:3 в матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч групи D пройшла в Стамбулі, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.
М’ячі на рахунку Гаррі Родрігеса (9-а хвилина), Ерена Дердійока (67) і Сельчука Інана (94, з пенальті). На 87-й хвилині за другу жовту картку з поля був вилучений гравець господарів Баду Н’Діайе.
Раніше команди зустрічалися двічі. У груповому раунді Ліги чемпіонів — 2002/03 російський клуб у вересні 2002 року зазнав домашньої поразки (0:2), а в жовтні того ж року здобув гостьову перемогу (2:1).