Скарби мідного сувою і затонула Атлантида: п'ять нерозгаданих археологічних загадок

100
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Десятиліттями археологи полюють за розгадками деяких археологічних таємниць
Багато десятиліть учені ламають голову над деякими історичними ребусами.Кам’яні кулі Коста-Ріки
Дельту річки Дікіс на півдні Коста-Ріки прикрашають гігантські кам’яні кулі, деякі з них датуються 600 роком до н.е. Місцеві називають ці об’єкти як Лас-Болас, що в перекладі означає «кулі». Археологи вважають, що кулі були творіннями доколумбової цивілізації.
Більшість куль виготовлено з габро — гірської породи, що утворюється з розплавленої магми. Експерти вважають, що стародавні люди, які вирізали ці гігантські камені, схоже, використовували як інструменти менші камені.
Дехто припускає, що так звані сфери Дікінса древні люди використовували в астрономічних цілях. Інші ж вважають, що це був аналог дорожніх покажчиків.
Правда в тому, що ніхто точно не може сказати, для чого були створені кам’яні кулі.
Народ чибчан, що населяв колись Коста-Ріку та інші частини Центральної Америки, зник після іспанського завоювання, і разом із ним зникло і призначення сфер, наголосив Джон Хупс, антрополог із Канзаського університету.Гробниця Клеопатри
Клеопатра — остання з правителів Птолемеїв, які правили Єгиптом з 305 до 30 року до н. е. Існує безліч подробиць про вроду Клеопатри, її розум, а також романтичні стосунки: правителька народила дітей від Юлія Цезаря і Марка Антонія. Але один факт про Клеопатру залишається невідомим досі — місце її поховання.

Continue reading...