W niektórych regionach spadnie deszcz, w innych natomiast pogoda dopisze. Należy spodziewać się silniejszego wiatru.
W niektórych regionach spadnie deszcz, w innych natomiast pogoda dopisze. Należy spodziewać się silniejszego wiatru.
W weekend wrócą śnieg i chłód – 06-12-2017
Najpierw deszcz i deszcz ze śniegiem, a w weekend śnieg. W najbliższych pięciu dniach możemy się też spodziewać dość silnego wiatru. Lokalnie temperatura spadnie poniżej zera. czytaj dalej
Dziś na północy i wschodzie może spaść deszcz. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura osiągnie od 6 st. C na wschodzie do 8 st. C na zachodzie. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni.
Warunki biometeorologiczne
Wilgotność powietrza wyniesie poniżej 60 procent w pasie od Ziemi Lubuskiej, przez część Wielkopolski i Dolny Śląsk, po Śląsk i część Małopolski. Wilgotność będzie rosnąć w kierunku północno-wschodnim. Na Podlasiu oraz w części Warmii i Mazur osiągnie ponad 80 procent. W całym kraju będzie chłodno i wietrznie. Biomet okaże się niekorzystny na północy, północnym wschodzie i wschodzie kraju. W pozostałych regionach warunki biometeorologiczne będą neutralne.
Wideo
Warunki biometeorologiczne w czwartek Prognoza pogody dla wybranych miast
WARSZAWA
Idzie pierwszy większy mróz. Jaka pogoda czeka nas w grudniu – 06-12-2017
Nad naszymi głowami toczy się walka pomiędzy północą i południem. Trwać ma do końca grudnia, bo żadna ze stron nie odpuszcza. Doświadczymy więc przepychanek między ciepłymi i zimnymi masami powietrza, a tym samym dużych wahań temperatury i całego spektrum opadów atmosferycznych. O prognozie na grudzień pisze synoptyk TVN Meteo Arleta Unton-Pyziołek. czytaj dalej
Dzień: Przejściowo opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1004 hPa i waha się.
POZNAŃ
Dzień: Przejściowo opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1013 hPa i rośnie.
GDAŃSK
Dzień: Przejściowo opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1013 hPa i spada.
WROCŁAW
Dzień: Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1005 hPa i spada.
KRAKÓW
Dzień: Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 996 hPa i waha się.

Continue reading...