У матчах Ліги чемпіонів-17/18 «Реал» обіграв ПСЖ, а «Ліверпуль» розгромив «Порту»

225
0
TEILEN

Наприкінці доби 14 лютого в Мадриді та Порту було зіграно чергові два матчі першої стадії плей-оф футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18.
У Мадриді господарі «Сантьяго Бернабеу», а в Порту гості арени «Драгау» порадували своїх уболівальників у перших поєдинках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.
Чинні володарі титулу футболісти мадридського «Реала» з рахунком 3:1 здобули вольову перемогу над «Парі Сен-Жермен», а «Ліверпуль» на виїзді розтрощив «Порту» – 5:0, повідомляє Укрінформ.
Матч в Мадриді почався голом на 33-й хвилині півзахисника парижан Адрієна Рабіо. Перед свистком на перерву рівновагу з пенальті відновив Кріштіану Роналду (45). Наприкінці другого тайму успіх «вершковим» принесли Роналду (83) і Марсело (86).