Start Polish — mix Australian Open: Su-Wei Hsieh pożegnała Garbine Muguruzę! Tajwanka rywalką Agnieszki Radwańskiej

268
0
TEILEN

Su-Wei Hsieh, a nie Garbine Muguruza, będzie rywalką Agnieszki Radwańskiej w III rundzie Australian Open. Tajwanka pokonała Hiszpankę w dwóch setach.
W I secie Muguruza z 2:5 doprowadziła do tie breaka, po obronie piłki setowej. Końcówka należała do Hsieh, która imponowała skutecznością swoich nietypowych zagrań (oburęczny zarówno forhend, jak i bekhend). W II partii Hiszpanka z 2:5 zbliżyła się na 4:5, po odparciu piłki meczowej. Tajwanka wytrzymała napięcie i w 10. gemie zakończyła spotkaniem bekhendem. W sobotę Hsieh zmierzy się z. Będzie to drugie spotkanie obu tenisistek. W 2013 roku w Miami Polka zwyciężyła 6:3,6:2., Melbourne (Australia)
Wielki Szlem, kort twardy, pula nagród 55 mln dolarów australijskich
czwartek, 18 stycznia: Su-Wei Hsieh (Tajwan) – Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) 7:6(1), 6:4