Стали відомі всі учасники групового етапу Ліги чемпіонів

274
0
TEILEN

Португальська Бенфіка, сербська Црвена Звезда та нідерландський ПСВ стали останніми учасниками групового етапу Ліги чемпіонів у сезоні 2018/2019.
Грецький ПАОК, за який виступають українці Євген Хачеріді та Євген Шахов, минулого тижня здобув перспективну нічию на виїзді у матчі з Бенфікою (1:1), але провалив матч-відповідь.
Хоча все складалось дуже добре – ПАОК перший забив. Однак, Бенфіка швидко відновила паритет у протистоянні, а до перерви забила ще двічі, поставивши грецьку команду у скрутне становище. У другому таймі клуб із Лісабона остаточно добив ПАОК, забивши четвертий м’яч.
Набагато драматичніше було в Зальцбурзі, де однойменний клуб, маючи пристойний гандикап у грі з Црвеною Звездою, примудрився втратити путівку в груповий етап Ліги чемпіонів. Австрійська команда, зігравши внічию 0:0 у першому матчі, вела вдома з рахунком 2:0.
Завдання Зальцбурга було не пропустити у другому таймі 2 м’ячі. Але іншої думки був форвард Црвени Звезди Ель-Фарду, який протягом двох хвилин перевернув ситуацію на полі з ніг на голову, забивши двічі.