Start Polish — mix W niedzielę skoczkowie powalczą o medale Piłkarska ekstraklasa: Lechia Gdańsk pokonała...

W niedzielę skoczkowie powalczą o medale [PROGRAM] Piłkarska ekstraklasa: Lechia Gdańsk pokonała Śląsk Wrocław

166
0
TEILEN

Piłkarska ekstraklasa: Lechia Gdańsk pokonała Śląsk Wrocław – RMF24.pl – W sobotnim meczu 20. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Lechia pokonała u siebie Śląsk 2:0 (1:0). Gdańszczanie wywalczyli komplet punktów po dwóch wcześniejszych porażkach, natomiast
Z nowych piłkarzy w Lechii zadebiutował prawy obrońca David Stec, natomiast w Śląsku ofensywni zawodnicy Dennis Jastrzembski i Fabian Piasecki.8 sierpnia we Wrocławiu, w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami, padł remis 1:1. Gospodarze wygrywali po uderzeniu Dino Stigleca w 33 minucie, wyrównał strzałem głową w piątej minucie doliczonego czasu Tomasz Makowski, który w sobotę nie znalazł się nawet w meczowej „20“. Tym razem gdańszczanie odnieśli pewne zwycięstwo, a prowadzenie objęli w 22. minucie. Było to inauguracyjne trafienie niespełna 20-letniego środkowego pomocnika w ekstraklasie. Z kolei w 14. minucie ładnie z dystansu przymierzył Flavio Paixao, jednak bramkarz Śląska Michał Szromnik popisał się skuteczną interwencją.