Start Polish — mix Borussia wykorzystała kolejną wpadkę Bayernu. Zmiana lidera w Bundeslidze

Borussia wykorzystała kolejną wpadkę Bayernu. Zmiana lidera w Bundeslidze

153
0
TEILEN

Nie mieli litości zawodnicy Borussii Dortmund. Odnieśli efektowne zwycięstwo 4:0 z Eintrachtem Frankfurt w meczu 29. kolejki Bundesligi, a wobec sensacyjnej przegranej Bayernu Monachium, awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.
To było to, co w futbolu liczy się najbardziej. Solidnie w defensywie i skutecznie w ataku. Zaczęło już w 19. minucie, gdy błysnął . Kapitalnym przyjęciem piłki wypracował sobie sytuację na szesnastym metrze i pewnym uderzeniem trafił do siatki. Żeby tego było mało, dosłownie po chwili Eintracht był już na łopatkach.Zaczęło się od dalekiego wykopu Gregora Kobela, strącił piłkę Karim Adeyemi, a wszystko zamknął precyzyjnym uderzeniem . Co więcej, tuż przed przerwą wrzutkę Raphaela Guerreiro z lewej strony wykończył precyzyjną główką… , który z jakichś powodów był wtedy w polu karnym.