Home Polish — mix Brązowe medale dla Belgów. Anglicy z mundialu z Rosji wracają z niczym

Brązowe medale dla Belgów. Anglicy z mundialu z Rosji wracają z niczym

235
0

Piłkarska reprezentacja Belgii pokonała Anglię 2:0 i zajęła trzecie miejsce na mistrzostwach świata w Rosji. To najlepszy wynik drużyny narodowej tego kraju w historii mundialu. Jej dotychczasowym rekordem była czwarta lokata w Meksyku w 1986 roku. – Brązowe medale dla Belgów. Anglicy z mundialu z Rosji wracają z niczym – Zdjęcie 1 – Galeria zdjęć – Sport. Piłka nożna i football – najnowsze wyniki i relacje ze stadionów
Zespoły zmierzyły się po raz drugi na turnieju w Rosji. Wcześniej przystępowały do spotkania grupy H z zapewnionym awansem do 1/8 finału i identycznym dorobkiem punktowym oraz bilansem bramek. Belgia wygrała 1:0 po golu Adnana Januzaja.