Home Polish — mix Horoskop dzienny na środę 12 grudnia 2018 roku

Horoskop dzienny na środę 12 grudnia 2018 roku

212
0
SHARE

Horoskop dzienny na środę 12 grudnia 2018 roku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Horoskop dzienny dla wodnika Wodnik (20.01–18.02) Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Osoby, z którymi masz zazwyczaj dobry kontakt będą Cię wyjątkowo drażnić. Powodem sporu będą sprawy zawodowe. Nie daj wejść sobie na głowę i nie słuchaj fałszywych doradców. Zostaniesz postawiony w trudnej sytuacji, ale sam dasz radę z niej wyjść.
Horoskop dzienny dla ryb Ryby (19.02–20.03) Nie przejmuj się opinią osób, których dobrze nie znasz. Masz duże ambicje i nie byłoby w tym niczego złego, gdybyś stale się nie zamartwiał. Przykuwasz zbyt dużą uwagę do swoich słabości. Zamiast wyszukiwać wad, skup się na swoich ostatnich osiągnięciach. Zdobyłeś umiejętność, którą możesz dobrze wykorzystać. Udowodnij innym, że źle Cię ocenili.
Horoskop dzienny dla barana Baran (21.03–19.04) Nie buduj zbyt szybko nowych więzi, bo bardzo łatwo możesz się sparzyć. Wyciągaj wnioski z ostatnich doświadczeń. Z natury jesteś osobą towarzyską, ale bardzo łatwo Cię zranić. Zaczynając nową relację przyjmij metodę małych kroków. Pośpiech Ci nie służy.
Horoskop dzienny dla byka Byk (20.04–22.05) Twój wysiłek wreszcie zostanie nagrodzony. Ciężko pracowałeś, a przy tym twardo broniłeś swojego zdania w pewnej kwestii. Taka postawa zaimponowała wielu osobom w Twoim otoczeniu. Szybko znajdziesz się w centrum uwagi i będziesz duszą towarzystwa. Uważaj jednak na fałszywych znajomych, którzy powiedzą dokładnie to, co zechcesz usłyszeć.

Continue reading...