Home Polish — mix Niegospodarność w ITME. Jest śledztwo po kontroli CBA

Niegospodarność w ITME. Jest śledztwo po kontroli CBA

47
0
SHARE

Szkody wynoszą kilkanaście milionów.
Po kontroli CBA w Instytucie Technologii Materiałów Elektronicznych w Warszawie (ITME) prokuratura podjęła śledztwo w sprawie nieprawidłowości gospodarowaniu mieniem i prowadzeniu działalności gospodarczej przez Instytut – poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie Mirosława Chyr.
Prokuratura Regionalna w Warszawie powierzyła CBA prowadzenie śledztwa ws. oczyszczalni Czajka na początkowym jego etapie – poinformowała rzecznik…
Zawiadomienie CBA do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w zakresie gospodarowania mieniem i prowadzenia działalności gospodarczej Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych wpłynęło do Prokuratury w grudniu ubiegłego roku. – Postępowanie prowadzone jest w sprawie, trwa gromadzenie materiału dowodowego – powiedziała PAP rzeczniczka.
Naczelnik wydziału komunikacji społecznej CBA Temistokles Brodowski potwierdził, że w Instytucie kontrolę prowadzili funkcjonariusze departamentu postępowań kontrolnych Biura od lutego do listopada 2019 r.

Continue reading...