Житомирські екоінспектори склали адмінпротоколи
Протягом минулого тижня державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу провели низку заходів у межах патрулювань Пунктів екологічного контролю №1 та №2.
Про це 7 січня повідомили у Державній екологічній інспекції Поліського округу.