Домой Polish — mix Wściekły atak niemieckiej gazety na Trumpa. I ta okładka…

Wściekły atak niemieckiej gazety na Trumpa. I ta okładka…

127
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

NewsHubNa początek proponuję aby Trump tym lewackim zwyrodnialcom zza Odry wspomniał,że bazy amerykańskie mogą zostać przeniesione np. do Polski wraz z milionowymi profitami jakie czerpała z nich IV Rzesza!!!
Der Spiegel = goebbelsowski Voelkischer Beobachter.
oto lagodna dyplomatyczna dyskusja po niemiecku…sorry, ale wole, aby Trump byl «uber alles» -przynajnmiej powoluje sie na Jezusa w swoim dzialaniu i tak postepuje, a nie na szkole frankfurcka, poniewaz komunistyczna miedzynarodowka okreslajac ogolnie to skok w przepasc dla normalnego clowieka, narodu, kraju, swiata……a tak dobrze szlo, juz Europa byla podbita, juz zamierzaliscie sie dobrac di Afryki, a tu BOG zrobil wam psikusa…. co wy chcecie od demokratycznie wybranego prezedenta USA…rozumiem to samo co od prezesa Kaczynskiego swego czasu…ale te wasze pogrozki to przynajmnie Trump ma tam…wiecie gdzie… szczekajcie, az wam sztuczna szczeka wypadnie…
Teraz trzeba wykorzystać sytuacje polityczna. Polska ma szansy zacieśnić współprace z USA w każdej dziedzinie. Przejąć inicjatywę od niemiec, być aktywnym panie ministrze Wyszkowski, panie ministrze Macierewicz, wykorzystajcie ta szanse.
Poza tym , debil Hollande może Amerykanom odebrać Statuę Wolności , ponieważ jest to dar Francji.
No, no…tylko patrzeć jak Niemcy będą chciały się uwolnić z amerykańskiej militarno-politycznej smyczy. Zapewne w ścisłej koopeacji z Putasem. Nic dobrego to nie wróży. IV Rzesza wtedy pokaże swoją prawdziwą twarz. Trump powinien przytomnie się zachować i wzmacniać politykę Polski i ABC. W innym wypadku nie będzie USA miała nic do powiedzenia w Europie i przegra w dłuższej perspektywie rozgrywkę z Chinami oraz zostanie wykopana z Bliskiego Wschodu i Afryki północnej. A wtedy to i my mamy przegwizdane na całej linii bo do tego momentu nie damy rady umocnić się gospodarczo i militarnie. Dobrze by było, by Waszyngtoński think-tank nie robił idiotycznych ruchów tak jak za czasów Obamy, ltóry dla mnie jest politycznym idiotą i lewackim mięczakiem. Jak USA chce wygrywac geopolitykę, to MUSI umocnić nas i całe Międzmorze. Czyli kasa, kasa i jeszcze raz kasa plus technologie i nasza gospodarka. Inaczej mają przechlapane. I rząd polski powinien to bezdyskusyjnie i konsekwentnie wykorzystywać! Tu potrzebna jest mądra i skuteczna polityka oraz swiadomość, że otwiera sie dla nas kolejne «okno historycznych możliwosci». jeśli Polacy tego nie wykorzystają skutecznie będą asami frajerstwa. Daj Boże, że nie.
PANSTWO HITLERA NAJWIEKSZEGO MORDERY SWIATA TAKIE PANSTWO STAWIA SIE JAKO WZOR TO TRZEBA BYC HIPOKRYTOM LOBUZEM KRETYNEM NIEMCY WAM JUZ BOG ROZUM ODEBRAL JAK BOLKOWI KUKUNKOWI jeszcze będziecie klekac przed prezydentem TRUMPEM żeby wam lby bronil z pod MACZETY ISLAMU PAMIETAJCIE już chdzicie z karabinami na ulicach jak w 39 w Polsce strach glowy wychylić niewiadomo kiedy maczeta trafi w leb szwaba
To jest klamstwo i szwabska «goebelsowska i bolszewicka «Prawda». Prezydent US D. Tramp nie jest LEWAKIEM /noz w lewej rece :)/. Hitlerowcy klamali, klamia i klamac beda.
Mam znajomych w niemczech jak został wybrany prezydent Obama to tam się cieszyli jak dzieci ze Ameryka pada na kolana. Świętowali szampanami komentując ze Europa i niemcy będą górą. Wotany.
Klimaty — KOMUNISTYCZNO -faszystowskie ,jak w czasie III RZeszy w latach 1939- 1941.
Niemcy nienawidzą Polaków za to że odważyli się im stanąć na
drodze… Drang nacht osten…. A Amerykanów że trzymają ich
mordercze zapędy za mordę i rozbili w puch germańsko-niemiecko
hitlerowskie marzenie o 1000 letniej narodowo-socjalistycznej
Niemieckiej Rzeszy i jej panowaniem nad światem!!!!!!
Dobra zmiana… Tak trzymać !!!!!!!
Solidarność-podziemie…drukarz.
Jak pokażą Trumpowi tę okładkę to stawiam skrzynkę wódki na to, że zniesione zostaną sankcje nałożone na Rosję. Wiecie na jakiej gazetce wzorował się Urban tworząc swoje NIE? Myślę że już wiecie…
Niemcy Maja swoje «wartosci»
Np «Tolerancja» albo «Problem Uciekinierpow»
Zwykly czlowiek ich nie obchodzi bo rzadza lewacy, ktorzy zyja z tego ze generuja problemy i je rozwiazuja za ludzkie pieniadze.
Okładka jak z radzieckiej gazety w czasach Chruszczowa .
Lewacko liberalne polityczno-kulturowe zdziczenie Germanów i innych im podobnych nacji zgniłego zachodu niesie światu tylko śmierć i zniszczenie ich kultur i gospodarek. Jednak w tej walce lewactwo poniesie spektakularną klęskę a wolne narody odrzucające w całości tą kulturę śmierci zostaną ostatecznymi zwycięzcami i odzyskają swoją wolność i suwerenność.
Niemcow tez juz poj.balo.
W mysl zasady, » Z kim przytajesz takim sie stajesz».
Polacy, szanujmy sie i badzmy soba. Patioci, kochajacy rodzine i swoj kraj Polske.
Niemiaszki powinni regularnie dostawać po gębie,
aby ich szufladki mózgowe stały w równym rzędzie.
Inaczej się kotłują, jedna drugą na dół spycha i
wychodzi co im szkodzi — bajzel, głupota, pycha !
Nie do pojecia, jak ludzie moga stracic rozum. Bo -jak mowil moj Sp. Ojciec — rozum to dobra rzecz, trzeba go miec. Lewacy wszedzie, w Polsce, w Niemczech i gdzie indziej stracili poczucie rzeczywistosci, bo u nich prawda jest relatywna. Prawda jako prawda, fakty sie nie licza. Jest wirtualna rzeczywistosc, na przyklad ze klimat sie ociepla, a winien CO2 w powietrzu. Nie ma doswiadczenia laboratoryjnego jako dowod, ujecie matematyczne nie istnieje, wobec tego tylko straszyc mozna, bo nie ma teorii. Co robi ideologia z czlowieka. Czyz nie staje przed oczyma wojownik ISIS gdy sie patrzy na te ostatnia okladke SPIEGLA? Czy to nie nawolywanie do przemocy (a stek bzdur w srodku)
Czy możliwa jest lepsza sytuacja dla Polski niż Niemcy skłócone z USA? Niech się jeszcze ruskie zaczną żreć z chińczykami i będzie miodzio.
Niemcom całkowicie odbiło, nic nie nauczyła ich historia, nieprawdopodobny bełkot, chcą sprzymierzyć się z Rosją i wspólnie «walczyć» o demokrację, finał łatwy do przewidzenia. W świecie polityki mogą istnieć tylko dwa bieguny: dobro i zło, tradycyjnie podział był, jest i będzie: dobro USA, zło Rosja. Niemcy chcą przyłączyć się do biegunu zła.

Continue reading...