Динамо пройшло Славію в Лізі чемпіонів

221
0

Кияни обіграли вдома Славію і тепер перебувають за крок від потрапляння в групу Ліги чемпіонів.
Нічия в першому матчі 1:1 у Празі не обіцяла легкої гри в Києві. При цьому, з огляду на те, що Динамо влаштувала б нульова нічия, можна було б здогадатися, що, в першу чергу, кияни гратимуть уважно біля своїх воріт.
Але вже стартові хвилини показали хибність цієї думки — Динамо активно увійшло в гру, провело кілька небезпечних атак і забило швидкий м’яч. На 11-й хвилині відмінна подача від Віктора Циганкова зі штрафного на правому фланзі припала точно на ногу Беньяміну Вербичу. Одне торкання м’яча, і воротар не при справах.
Після забитого м’яча Динамо продовжило грати першим номером, але десь із середини тайму Славія перехопила ініціативу і кінцівку тайму виграла. У ті хвилини Динамо оборонялось великими силами, гості нагнітали, але небезпечних моментів створити не зуміли.
У другому таймі Славія продовжила тиснути. Динамо віддало ініціативу супернику, намагаючись зловити його на контратаках, але ця тактика ледь не стала плачевною.