Карпати в меншості сенсаційно обіграли на виїзді Динамо

305
0

В Києві на НСК «Олімпійський» завершився поєдинок 7-го туру УПЛ, в якому «Динамо» приймало «Карпати». «Біло-сині» сенсаційно поступилися з рахунком 0:2, повідомляє офіційний сайт турніру. Весь другий тайм львівські футболісти відбивалися вдесятьох.
Господарі повністю провалили перший тайм. На 18-й хвилині Мар’ян Швед завершив флангову атаку «Карпат» і відкрив рахунок. А на останній хвилині тайму той же Швед оформив дубль, забивши з кута штрафного чудовим ударом в дальній кут.
На 55-й хвилині львівська команда залишилася в меншості. Мехремич отримав друге попередження і залишив гостей вдесятьох.