Домой Polish — mix Lotto Ekstraklasa. Legia — Pogoń: sensacyjny remis w Warszawie, Legia traci pozycję...

Lotto Ekstraklasa. Legia — Pogoń: sensacyjny remis w Warszawie, Legia traci pozycję lidera!

236
0

Zimny prysznic dla kibiców Legii Warszawa! Aktualni mistrzowie Polski tylko zremisowali przed własną publicznością z Pogonią Szczecin 1:1 (0:1) i na dwie kolejki przed końcem ligowych zmagań stracili pozycję lidera na rzecz Piasta Gliwice!
Trudniej o gorszą grę ekipy walczącej o tytuł mistrzowski, niż występ Legii w pierwszej połowie starcia z Pogonią. Legia spała. I był to sen bardzo głęboki. Poza prowadzeniem uzyskanym już w 4. minucie po znakomitym uderzeniu Zvonimira Kozulja z rzutu wolnego (i złym zachowaniu Radosława Cierzniaka), goście w pierwszych 30.minutach meczu oddali aż sześć strzałów, z czego cztery były strzałami w światło bramki. Legia w tym samym czasie nie miała na koncie choćby jednego oddanego uderzenia.