"Ліверпуль" переграв "Челсі" в неймовірному матчі

267
0

Відео голів матчу чемпіонату Англії Ліверпуль-Челсі, дивитися огляд відео голів футбол 22 липня
З відкритих джерел
[media type= «picture»position=»1″]» Ліверпуль «приймав лондонський» Челсі » в останній домашньому матчі сезону.
«Червоні» ефектно почали перший тайм, тричі забивши ворота Кепи. Під кінець тайму «Челсі» один м’яч відіграв зусиллями Жиру. У другій половині гри Фірміно зробив рахунок розгромним і Лемпард вирішив оновити лінію атаки, випустивши Пулішіча, який скоротив відставання в рахунку до мінімуму. Спочатку американець пройшов трьох захисників «Ліверпуля» і прострілив на Абрахама, який також тільки з’явився на полі. А потім і сам забив у ворота Алісона, пробивши після подачі справа. «Челсі «спробував зрівняти рахунок, але контратака» Ліверпуля » завершилася проривом Робертсона по Лівому флангу, прострілу і голу Окслейда-Чемберлена в дотик.
Відзначимо, що після завершення матчу гравцям «Ліверпуля» вручили трофей чемпіонів Прем’єр-ліги цього сезону.
Новини за темою: «Ліверпуль» — «Челсі»: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії
22 Липня, 22:15Ліверпуль, » Енфілд»Чемпіонат Англії, 37-й тур»Ліверпуль» — «Челсі» 5:3Голи: Кейта, 24, Олександр-Арнольд, 38, Вейналдум, 43, Фірміно, 55, Окслейд-Чемберлен, 84 — Жиру, 45 + 2, Абрахам, 61, Пулішич, 73″Ліверпуль»: Алиссон, Робертсон, ван Дейк, Гомес, Олександр-Арнольд, Вейналдум (Джонс,66), Фабіньо, Кейта (Мілнер, 66), Мане (Ориг, 87), Фірміні (Миниамино 87), Салах (Окслейд-Чемберлен, 79). «Челсі»: Кепа, Рюдігер, Зума, Аспілікуета, Алонсо (Емерсон, 88), Ковачич, Жоржиньо, Джеймс, Маунт (Абрахам, 59), Жиру (Одої, 59), Вілліан (Пулішич, 59).
Фінальний свисток
88 хв. Емерсон вийшов замість Алонсо.
87 хв. Мініаміно і Орігі вийшли замість Фірміно і Мане.
The Goal of Alex Oxlade-Chamberlain for Liverpool in video! #LIVCHE#LFCpic.