Феєричний другий тайм. "Динамо" обіграло "Олімпік" у матчі з двома вилученнями

273
0

«Динамо» перемогло «Олімпік» – 3:1 в першому після зимової паузи матчі чемпіонату України. Гості першими відкрили рахунок – після передачі новачка Нкенга відзначився ще один дебютант Альваренга. Бесєдін ще в першому таймі зрівняв рахунок. У другій половині гри Буяльський і той же …
«Динамо» перемогло «Олімпік» – 3:1 в першому після зимової паузи матчі чемпіонату України. Гості першими відкрили рахунок – після передачі новачка Нкенга відзначився ще один дебютант Альваренга. Бесєдін ще в першому таймі зрівняв рахунок. У другій половині гри Буяльський і той же Бесєдін довели рахунок до 3:1. «Олімпік» закінчував гру удев’ятьох після двох вилучень. Кияни слабко провели перший тайм. Кілька разів гості небезпечно проривалися до воріт Бущана й реалізували одну зі своїх нагод. Можна лише уявити собі, скільки моментів створить «Брюгге» за такої гри «Динамо».