Збірна Іспанії вперше за 27 років не обіграла Польщу

174
0

Збірна Польщі зіграла внічию з іспанцями в матчі чемпіонату Європи з рахунком 1:1. Зустріч групи Е проходила в Севільї, передає УНН із …
КИЇВ.20 червня. УНН. Збірна Польщі зіграла внічию з іспанцями в матчі чемпіонату Європи з рахунком 1:1. Зустріч групи Е проходила в Севільї, передає УНН із посиланням на пресцентр Євро. Тепер в боротьбі за вихід з групи все вирішить третій тур. Гра У першому таймі рахунок відкрив Альваро Мората на 26-й хвилині. Спочатку гол не був зарахований, але після відеоперегляду арбітр змінив рішення і скасував офсайд. На 43-й хвилині поляки були близькі до того, щоб відігратися, але спочатку Кароль Свідерський влучив у штангу, а потім Роберт Левандовскі при добиванні не зміг вразити ворота — іспанців врятував воротар Унай Симон.