Домой Polish — mix Mistrzowie w finale Energa Basket Ligi!

Mistrzowie w finale Energa Basket Ligi!

107
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Mistrzowie Polski ponownie w finale Energa Basket Ligi! WKS Śląsk Wrocław pokonał w sobotę Legię Warszawa 65:63 i tym samym wygrał całą rywalizację półfinałową 3-1!
Lepiej w to spotkanie weszli gospodarze, którzy po trafieniu Łukasza Koszarka mieli cztery punkty przewagi. Wrocławianie odpowiedzieli na to serią 11:0, a trójki trafiali Ivan Ramljak oraz Łukasz Kolenda. Później uciekali nawet na dziewięć punktów dzięki zagraniu DJ Mitchella. Ostatecznie po akcji Aleksandra Dziewy po 10 minutach było 14:22. Aric Holman oraz Janis Berzins w drugiej kwarcie starali się nawiązać rywalizację. Obie drużyny nie imponowały w ataku, ale to WKS Śląsk kontrolował wydarzenia na parkiecie. Kyle Vinales starał się to zmienić — okazało się, że to zdecydowanie za mało.