Home Ukraine Україна — українською Суд засудив 8 "торнадівців" до тривалих термінів ув'язнення

Суд засудив 8 "торнадівців" до тривалих термінів ув'язнення

205
0
SHARE

Оболонський райсуд Києва засудив екс-командира розформованої роти патрульної служби міліції особливого призначення “Торнадо” Головного управління МВС України в Луганській області Руслана Онищенка, його заступника Миколу Цукура та ще 6 співробітників підрозділу до тривалих термінів позбавлення волі.
Як передає в п’ятницю ввечері кореспондент агентства ” Інтерфакс-Україна “, Онищенко засуджений до 11 років позбавлення волі, Цукур – до 9 років, громадянин Білорусі Данило Ляшук – до 10 років, Ілля Холод – до 9,5 років.
Також екс-бійці Борис Гульчук, Максим Глєбов, Микита Куст засуджені до 9 років в’язниці кожен, а Анатолій Пламадяла – до 8 років позбавлення волі.
Крім того, бійці розформованої роти “Торнадо” Юрій Шевченко, Роман Іваш, Андрій Демчук, і Микита Свиридовський засуджені до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном – у Шевченко в 3 роки, і по 2 роки у інших.
Термін відбування покарання для Онищенка, Куста, Гульчука і Глєбова встановлений з 17 червня 2015 року, коли вони були затримані, у Цукурова і Холода – з 10 березня 2016 року, Ляшука – з 9 вересня 2015 року, у Пламадяли – з 13 квітня 2016 року.

Continue reading...