Premier: Media w większości starają się kłamliwie przedstawiać rzeczywistość – Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania ze zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości we Włocławku powiedział, że media w większości starają się kłamliwie przedstawiać rzeczywistość. Premier tłumaczył, że właśnie dlatego
Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania ze zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości we Włocławku powiedział, że media w większości starają się kłamliwie przedstawiać rzeczywistość. Premier tłumaczył, że właśnie dlatego jego środowisko musi się komunikować z wyborcami bezpośrednio, “ponad głowami mediów”.
Zdjęcie
Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania wyborczego we Włocławku / Marcin Bednarski / PAP
Jak uzasadniał, media “w ogromnej większości” są zagraniczne, należą do opozycji i starają się “kłamliwie przedstawiać rzeczywistość, oszukiwać wyborców”. Zdaniem premiera, często jest w nich głoszona “propaganda, jakiej by się nie powstydził Jerzy Urban”
Podczas spotkania we Włocławku Morawiecki mówił również o zbliżających się wyborach samorządowych. Premier prosił o aktywność, bo “liczy się każdy głos”.
“Ale to też jest tak, a myślę, że to czujecie, że PiS nie tylko liczy na wasz głos, ale liczy się z waszym głosem, bo tacy jesteśmy” – mówił.

Continue reading...